YKS 2025

YKS(TYT – AYT) Sayısal(MF) Çalışma Programları 2025

YKS Sayısal Çalışma Programı  2025 TYT-AYT testlerine uygun olarak bu makalemizde yayınlanmıştır. Sayısal çalışma programı Sayısal” alandaki öğrencilere özel olarak tarafımızca hazırlanmıştır. TYT-AYT Testlerine uygun çalışma programı YKS sınavının ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır.

2025 YKS Sayısal Çalışma Programları (MF)

İndirmek İstediğiniz Program İçin Aşağıdaki Butonları Kullanınız!

8 Aylık Sayısal Çalışma Programı(*Önerilen)

4 Aylık Sayısal Çalışma Programı

Diğer alanlardaki çalışma programlarını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı(Sadece TYT)

Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Sözel Çalışma Programı

YDT Çalışma Programı

YKS Çalışma Programları

İlginizi Çekebilir? YKS Sayısal Konularını bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Sizin İçin Yaptık: Sayısal YKS Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Örnek vermek gerekirse, bir sayısal bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Fizik dersini AYT Fizik dersi ile birleştirip TYT-AYT Fizik olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

YKS Sayısal(MF) Çalışma Programlarının Kullanımı

Hangi çalışma programını kullanmalıyım?

Arkadaşlar 8 aylık program daha güzel bir şekilde konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 8 aylık sayısal programını kullanmanızdır. Yinede hepsini indirerek size en uygun çalışma planını seçebilirsiniz. Seçenek sizin 🙂 İstediğiniz programı pdf formatında indirebilirsiniz..

Program hangi testleri içeriyor?

Sayısal ders çalışma programı TYT testi konularını(tüm dersler) ve AYT sayısal konularını(sayısal dersler) içermektedir.

Konular güncel mi?

Bu program, 2025 yılı güncel TYT-AYT konularından hazırlanmıştır. Dilerseniz bu bağlantıdan benimhedefim.com/yks-konulari/ konulara göz atabilirsiniz.

Geç çalışmaya başladım programlar yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bir siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Hiç olmazsa yetişmezse bile bir başlangıcınız olur. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlayın gerisi gelecektir.
Tarafımızca hazırlanmış en iyi Sayısal Çalışma Programı -bizce- olan bu 3 program ÖSYM konularını 2025 yılı güncel olarak içermektedir. Sayısal ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumlarınızı ve değiştirmemizi istediğiniz yerleri ve sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.

17 Yorum

 1. programi indirdim çok guzel ama günlük calisma programi ayarlayamiyorum gunluk olarakta yapsaniz cok guzel olur teşekürler

 2. hocam çok teşekkürler güncel konuları içeren bir program hazırlamışsınız üstelik bir tane de değil çoklu yks programı çok iyi olmuş çok sağolun

 3. Hocaaam çok teşekkürlerimi sunuyorum, sayısal alanda çalışma programı arayanlara yönelik tam bir program olmuş, sayısal çalışma programını kullanan olarak çok şanslıyım.

 4. Matematik soru grubu na katılmak istiyorum
  Geometri soru grubu na katılmak istiyorum
  Eksiklikleri tamamlamak istiyorum

 5. Çok teşekkürler hepsi detayı ile koyulmuş çok önemliydi bizim için. Elinize kolunuza sağlık Allah razı olsun. İnşallah sinavda iyi yerlere gelebiliriz.

 6. mrb 2023 tyt ayt sınavı için ders calışma programı için hangisini çalışmam gerekiyor yardımcı olurr manz

 7. Sizlere çok teşekkür ederim, çalışıyordum ama belli bir düzenim yoktu şimdi sayenizde daha sistematik ve birikimli gideceğim inşallah istediğim bölümü kazanırım. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler ????

 8. Hocam yks-mf 8 aylık çalışma programında hatalar var fizik 4 ve 5. aylar aynı vektor tork gibi konular eksik ayt matematikte aynı şekilde

 9. Program da bazı ayt konularını göremedim herhalde onları tek başlıkta birleştirdiniz bu biraz karışıklığa yol açmaz mı? Daha detaylı yazılsa bence daha güzel olurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu