YKS 2025

YKS(YDT) Yabancı Dil Çalışma Programları 2025

YKS(YDT) Yabancı Dil Çalışma Programı  2025 YDT testine uygun olarak bu makalemizde yayınlanmıştır. Yabancı Dil çalışma programıYabancı Dil” alanındaki öğrencilere özel olarak tarafımızca hazırlanmıştır. YDT testine uygun dil çalışma programı YKS sınavının yabancı dil oturumu olan YDT testini kapsamaktadır.

2025 YDT Yabancı Dil Çalışma Programları (DİL)

İndirmek İstediğiniz Program İçin Aşağıdaki Butonları Kullanınız!

6 Aylık Yabancı Dil Çalışma Programı(*Önerilen)

Diğer alanlardaki çalışma programlarını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

TYT Çalışma Programı(Sadece TYT)

Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Sayısal Çalışma Programı

Sözel Çalışma Programı

YKS Çalışma Programları

İlginizi Çekebilir? YKS Yabancı Dil Konularını bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

YKS Yabancı Dil Çalışma Programlarının Kullanımı

Hangi çalışma programını kullanmalıyım?

Arkadaşlar 6 aylık(*önerilen) program daha güzel bir şekilde konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 6 aylık Yabancı Dil programını kullanmanızdır. Yinede hepsini indirerek size en uygun çalışma planını seçebilirsiniz. Seçenek sizin 🙂 İstediğiniz programı pdf formatında indirebilirsiniz..

Program hangi testleri içeriyor?

Yabancı Dil ders çalışma programı TYT testi konularını(tüm dersler) ve YDT testini içermektedir. Yabancı Dil testine TYT(Temel Yeterlilik Testine) girdikten sonra gireceğiniz için bu dil  planı bütün TYT derslerini kapsamaktadır. Dil öğrencileri AYT testinden sorumlu  değillerdir. Dolayısıyla programda AYT testine yer verilmemiştir. 

Konular güncel mi?

Bu program, 2025 yılı güncel TYT-YDT konularından hazırlanmıştır. Dilerseniz bu bağlantıdan benimhedefim.com/yks-konulari/ konulara göz atabilirsiniz.

Geç çalışmaya başladım programlar yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bir siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Hiç olmazsa yetişmezse bile bir başlangıcınız olur. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlayın gerisi gelecektir.
Tarafımızca hazırlanmış en iyi Yabancı Dil Çalışma Programı -bizce- olan bu 3 program ÖSYM konularını 2025 yılı güncel olarak içermektedir. Yabancı Dil ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumlarınızı ve değiştirmemizi istediğiniz yerleri ve sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.

8 Yorum

  1. ingilizce programı iyi değil, sahip olduğum ing kitabında kelime bilgisi çok uzun bir yer kaplarken programda sadece 1 hafta süre verilmiş kelime bilgisine, o yüzden salladım gitti ingilizce programınızı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu