YKS 2025

YKS Son 30 Günlük Çalışma Programı – 1 Aylık Hızlı Çalışma!

YKS Sınavına sayılı günler kala, hızlı bir YKS 1 aylık çalışma programına ihtiyacın olabilir. İşte; ihtiyacın olan YKS hızlı çalışma programıYKS Son 30 Günlük Çalışma Programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz ayrıca diğer programa da göz atabilirsiniz.

TIKLA: Yeni Hazırlanan Son 1 Aylık YKS Çalışma Programları(Ea/Say/Söz/Dil ve TYT)

ÖSYM tarafından hazırlanacak olan, YKS (Yükseköğretim Kurumlar Sınavı) hızla yaklaşmakta, kimi adaylar konuların yetişmeyeceğini ileri sürmekte, kimi adaylar ise heyecanlandığını söylemekte. Peki sizlerde durum nasıl? (Yorumda belirtin 🙂 ).

Görünen köy kılavuz istemez derler, şunun şurasında YKS sınavına ne kaldı ki? Başını bir telaş saranlar, konuların yetişmeyeceğini ileri sürenler… vs. Bu durumlar gayet doğal ve normaldir. Bizde geçtik bu yollardan, benimde “konularım yetişmeyecek” , “heyecanlanırsam ne yapacağım”, “bir şey bilmiyorum” dediğim günler oldu. Bunlar gayet doğal bir olgu. Konuların da yetişir, heyecanlanmazsın da, her konuyu da bilirsin… Uzun lafın kısası sınav elden gideyeah değil, sınav elden gitmiyeah :D. Şu aşağıdaki konuya mutlaka göz atın derim konu eksikleriniz varsa kaldırılmış ise onlara boşuna çalışmış olmazsınız.

YKS Son 30 Günlük Çalışma Programı

İşte YKS Son 30 Günlük Çalışma Programı YKS 1 Aylık Çalışma Programı PDF formatında hazırlanmıştır. YKS 30 günlük çalışma programını kendinize göre bir takım değişiklikler yapabilirsiniz.

İndir: 

YKS Çalışma Programı(30 Günlük)

NOT: Denemeleri sizin çözme isteğinize bağlı olarak, 3 günde bir veya 2 günde bir yapabilirsiniz.

NOT2: Kitap okumak paragraf ve diğer soruları anlama açısından önemlidir, bu size hız katacaktır.

NOT3: Konu çalışmalarını bölümünüze (TM, TS, MF) göre dersleri ayarlayabilirsiniz.

İlginizi Çekecek: Bölüm Puanları(4 Yıllık-2 Yıllık)
İlginizi Çekecek: Üniversite Puanları

NOT4: Çalıştığınız konunun ardından soru çözmeyi ve yatmadan önce biraz çalıştığınız
yerleri göz geçirmeniz oldukça faydalıdır.

9-4-7 Aylık olarak yapmış olduğumuz YKS Çalışma Programlarına ise bu bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Üniversiteye hazırlık süreçindr son 1 ay kala ayrıca bu programı da uygulayacağım hocam, sitenizdeki diğer yks çalışma programlarını da kullanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu