Hakkımızda

benimhedefim

benimhedefim.com Hakkında


Benim Hedefim, üniversiteye hazırlanan adaylara yönelik her türlü bilgi ve destek veren, adayların hedeflerini doğru bulmasına ve hedeflerinin yönünde adaylara öncülük etmede faaliyet gösteren eğitim sitesidir.

Uzun yıllar eğitim alanında uzmanlarla çalıştık. Bu birlikteliği bizim bilgi birikimimizden, tecrübelerimizden mahrum kalmamaları için öğrenci arkadaşlarımızla da her daim paylaşma gayretinde bulunduk. Puan hesaplama gibi, Google Play uygulamaları gibi birçok eğitim alanında çalışmalar yaptık. Benim Hedefim projesi de bu çalışmalardan biri haline geldi.

Yine sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik Telegram ve WhatsApp grup çalışmalarımız yapılmakta. Bu gruplarda bilgilendirici içerikler ve öğrencilerin kendi aralarında bir etkileşimi gerçekleşmektedir.

Şuan hali hazırda güncel Google Play’de uygulamalarımızı şu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
https://play.google.com/store/

Yazar: Benim Hedefim

Yazar: Benim Hedefim

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi.

Editörler

Gürhan Atıl
Mehmet Can
Fatma Belgin Gülvatan

Youtube da Benim Hedefim!

YouTube video

İnstagram da Benim Hedefim!

https://www.instagram.com/benimhedefimnet/

Facebook da Benim Hedefim!

https://www.facebook.com/hedefimbenim

Twitter da Benim Hedefim!

benimhedefim.com olarak 2018 yılının Mart ayında “Hedefinize Ulaşmada Öncü” sloganıyla hizmete ve yayın hayatına başladık. Eğitim ve Üniversiteye odaklı mesleki kariyer dair her şeyi esas alarak web sitemizde paylaştığımız gibi sosyal medya hesaplarımızdan da üniversiteye hazırlanan adaylara bilgi ve çeşitli notlar paylaşıyoruz. Bunlar pdf, notlar, kodlamalar, rehberlik yazıları, motivasyon, bilgi kartları, üniversite bilgileri, üniversiteye adım adım gibi içeriklerdir.

Bu yolda bizimle her türlü düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından yada iletisim@benimhedefim.com adresinden iletebilirsiniz.

Walt Disney’in tanımıyla “başarının yolu, konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamaktır”. Walt Disney, fiili eylemin laftan daha önemli olduğunu vurgular. Hülasa hayat zorlu bir maraton bize düşen, bu maratonda üzerimize düşen eylemi gerçekleştirmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu