LGS

2025 LGS Matematik Kaynak Kitap Öneriler – 8.Sınıf Matematik

LGS Matematik Kaynak Kitap Önerileri bulmak istiyorsan doğru yerdesin! 8. Sınıf Matematik kaynak tavsiyeleri yaptığımız bu içerikte, öğrenciler tarafından oldukça beğenilen, 8. sınıf LGS en iyi Matematik kaynak tavsiyelerini listeledik. Kolay, orta ve zor olarak bulabileceğin ve LGS Matematik yayınları hakkında “bu kitap nasıl” diye merak ettiğin her şeyi burada öğreneceksin.

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde LGS için en iyi Matematik kaynak önerilerini sunacağız. 2025 LGS sınavına çalışmak için 8. sınıf en iyi kaynak kitap tavsiyelerine yazımızı uzatmadan geçelim;

8. Sınıf LGS Matematik kaynak önerileri yaparken birebir LGS öğrencilerinin yorumları ile söylenen kaynaklar derlenmiştir. Biz bu derlemeyi birebir LGS adayının gözünden yapmış olacağız.

LGS Matematik Branş Deneme Önerileri İçin Tıklayın

8. Sınıf LGS Matematik Kaynak Önerileri – 2025 LGS Matematik Tavsiye Edilen Kitaplar

İsem Yayınları: Farklı İsem LGS Matematik Soru Bankası

Matematik LGS kitap tavsiyelerinde ilk olarak İsem yayınlarını tavsiye edelim, beğendiğiniz var ise onları da inceleyebilirsiniz. İsem yayınlarının Farklı isem serisi oldukça beğenilmekte. Yine Matematik dersi içinde Farlı İsem serisini tercih edebilirsiniz. tercih edebilirsiniz.

Farklı İsem LGS Matematik
Farklı İsem LGS Matematik

Okyanus: LGS Master Matematik Soru Bankası

İlk seviye için zorlayabilecek bir kaynaktır. Bu kitap ince detayları düşündürmeye yöneliktir. Kimileri için zor seviye veya orta seviye olabilir. Master Matematik kitabı da tavsiye edilen kitaplar arasındadır.

LGS Master Matematik
LGS Master Matematik

Nitelik Yayınları: LGS Süper 8 Matematik Soru Bankası

Oldukça memnun kalacağınız bir başka kaynağımız da içerisinde yeni nesil sorular barındıran süper 8 matematik soru bankasıdır. İçerisinde örnek soruları ve lgs soruları ile güzel bir tercih olacaktır.

LGS Süper 8 Matematik
LGS Süper 8 Matematik

Okyanus Yayınları: Premaster Matematik LGS Soru Bankası

Yeni nesil soruları görmeniz için oldukça çok tavsiye edilen bir kitaptır. Bu kitapla yeni nesil soruları aşacaksınız. Bu kitap hangi sorunun hangi konudan ait olduğunu göstermekte. Sayfa sonlarında ünite testleri ve örnek soru çözümleri ile tercih edilebilecek bir kaynak.

Premaster Matematik LGS
Premaster Matematik LGS

Muba Yayınları: LGS Matematik Soru Bankası

Muba yine LGS Matematik dersinde de tavsiye edilmekte. LGS Matematik için Muba yayınlarını da tercih edebilirsiniz. Muba LGS Matematik

Nartest Yayınları: Süper Zeka LGS Matematik Soru Bankası

Gayet güzel soruları bulunan bu yayın yine farklı soru tarzları için alınabilir. Tavsiye edeceğimiz bir diğer kaynaktır. Nartest LGS Matematik Nartest LGS Matematik

Tonguç Yayınları: Taktikli Matematik Soru Bankası

Öğrenciler tarafından oldukça tavsiye edilen Tonguç yayınları Matematik dersinde de tavsiye edilmekte. Taktikli bilgiler içeren LGS Matematik dersinde Tonguç Akademiyi de tercih edebilirsiniz.

Tonguç LGS Matematik
Tonguç LGS Matematik

Son Viraj: LGS Matematik Drift Soru Bankası

Bu yayın konu anlatımı sonrasında etkinlik olarak düşünülmüştür, bu yüzden ilk sayfasında konuyu işliyor sonrasında konuya ait etkinliği yapıyorsunuz. Son Viraj yayınları da LGS Matematik için tavsiye edilmektedir.

Drift 8 LGS Matematik
Drift 8 LGS Matematik

Hız Yayınları: Matematik Uzmanı Soru Bankası

Drift LGS Matematik öğrenciler tarafından oldukça beğenilen bu kitap da tavsiye edilebilecek kaynaklar arasındadır. Yeni tarz soruları görmeniz açısından tavsiye edilecek bir kitaptır.

Hız LGS Matematik Uzmanı
Hız LGS Matematik Uzmanı

Çanta Yayınları: LGS Soru Avcısı Matematik Soru Bankası

Çanta Yayınlarının soru avcısı serisinin Matematik kitabını da tercih edebilirsiniz. Bu kitapta tavsiye edilmektedir. İçerdiği yeni nesil soru tarzlarını görmeniz açısından faydalı olacaktır.

Çanta LGS Matematik
Çanta LGS Matematik

LGS Matematik Konuları İçin Tıklayın

Hiçbir kaynak kötü değildir. Burada ismini anmadığımız yayınlar asla tercih edilmeyecek gibi bir durum söz konusu olamaz. Tabi herkesin sevdiği yayında farklı olabilmektedir. Tüm yayınevlerine teşekkürler.

8. Sınıf LGS Matematik Kitap Önerilerini Özetleyecek Olursak

  • İsem(Farklı İsem)
  • Okyanus(Master)
  • Nitelik(Süper 8)
  • Okyanus(PreMaster)
  • Muba
  • Nartest(Süper Zeka)
  • Tonguç(Taktikli)
  • Son Viraj(Drift)
  • Hız(Matematik Uzmanı)
  • Çanta(Soru Avcısı)

İlgini Çekebilir?: Çalışmaya 2025 LGS Konularını öğrenerek başlamaya ne dersin? İşte 2025 LGS Konuları

Matematik dersinde sizin de beğenmiş olduğunuz LGS kaynak tavsiyeniz var ise yorum bölümünden yazabilirsiniz, güzel olmaz mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu