LGS

LGS İnkılap Kaynak Kitap Önerileri – 8.Sınıf İnkılap 2025

LGS İnkılap Kaynak Kitap Önerileri bulmak istiyorsan doğru yerdesin! 8. Sınıf İnkılap kaynak tavsiyeleri yaptığımız bu içerikte, öğrenciler tarafından oldukça beğenilen, 8. sınıf LGS en iyi İnkılap kaynak tavsiyelerini listeledik. Kolay, orta ve zor olarak bulabileceğin ve LGS İnkılap yayınları hakkında “bu kitap nasıl” diye merak ettiğin her şeyi burada öğreneceksin.

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde LGS için en iyi İnkılap kaynak önerilerini sunacağız. 2025 LGS sınavına çalışmak için 8. sınıf en iyi kaynak kitap tavsiyelerine yazımızı uzatmadan geçelim;

8. Sınıf LGS İnkılap kaynak önerileri yaparken birebir LGS öğrencilerinin yorumları ile söylenen kaynaklar derlenmiştir. Biz bu derlemeyi birebir LGS adayının gözünden yapmış olacağız.

LGS İnkılap Branş Deneme Önerileri İçin Tıklayın

8. Sınıf LGS İnkılap Kaynak Önerileri – 2025 LGS İnkılap Tavsiye Edilen Kitaplar

Nitelik Yayınları: Süper 8 TC. İnkilap Tarihi

LGS İnkılap dersinde ilk tavsiye edeceğimiz Nitelik yayınlarının süper 8 T.C İnkılap Tarihi soru kitabı olacaktır. Nitelik yayınları adını güzel kitaplar çıkarmasıyla tüm derslerde olduğu gibi inkılap dersinde de duyurmuştur. LGS’ye girmiş bir öğrenci tarafından emin bir şekilde önerilmektedir. Uzun sorularının sıkmadığına bildirmiş olalım.

Nitelik Süper 8 İnkılap
Nitelik Süper 8 İnkılap

Okyanus Yayınları: Master İnkılap Tarihi

LGS Türkçe dersinde de önerilen Master serisi İnkılap dersinde de oldukça fazla önerilen bir kitaptır. Öğrenciler bu kitabı mutlaka almalı diyor, LGS öğrencimiz 🙂

Master İnkılap Tarihi
Master İnkılap Tarihi

Tonguç: Taktikli T.C İnkılap Tarihi Soru Bankası

Tonguç’un taktik serisinden olan bu kitabı da tercih edebilirsiniz. Taktikli bir kaynak olması oldukça iyi. Öğrenciler tarafından tavsiye edilen bir kitaptır, alabilirsiniz.

Tonguç LGS İnkılap
Tonguç LGS İnkılap

Son Viraj Yayınları: Drift İnkılap Tarihi

Yine LGS Türkçe dersinde de önerilen Drift soru kitabı, İnkılap dersi içinde önerilmekte. Yine ön sayfada konu arkasında etkinlik bulunmaktadır. Konuyu hemen anlayıp, pekiştirmek için soru çözmek isterseniz alabilirsiniz.

Drift İnkılap Tarihi
Drift İnkılap Tarihi

İsem Yayıncılık: Farklı İsem İnkılap Tarihi

LGS sınavına girmiş bir öğrenci tarafından %100 almanız gerektiği söylenilen kitaptır. Öğrencimiz kesinlikle katkı sağladığını söylemektedir. Lakin, bu kitabımız zor seviye olduğu için ilk başta çözülmesi tavsiye edilmemektedir. Kitap kolay-orta-zor olarak ayrı soruları sınıflamıştır. Soruların uzun ve kaliteli olduğu söylenmektedir.

Farklı İsem İnkılap Tarihi
Farklı İsem İnkılap Tarihi

Palme: Plus T.C İnkılap Tarihi Soru Bankası

Palme yayınlarından Plus serisi LGS İnkılap tarihi kitabı da tavsiye edilen yayınlar arasındadır. Diğer bir kaynak olarak alabilirsiniz.

Palme LGS İnkılap
Palme LGS İnkılap

LGS İnkılap Konuları İçin Tıklayın

Hiçbir kaynak kötü değildir. Burada ismini anmadığımız yayınlar asla tercih edilmeyecek gibi bir durum söz konusu olamaz. Tabi herkesin sevdiği yayında farklı olabilmektedir. Tüm yayınevlerine teşekkürler.

8. Sınıf LGS İnkılap Kitap Önerilerini Özetleyecek Olursak

  • Nitelik
  • Okyanus(Master)
  • Son Viraj(Drift)
  • İsem(Farklı İsem)
  • Tonguç(Taktikli)
  • Palme(Plus)

İlgini Çekebilir?: Çalışmaya 2025 LGS Konularını öğrenerek başlamaya ne dersin? İşte 2025 LGS Konuları

İnkılap dersinde sizin de beğenmiş olduğunuz LGS kaynak tavsiyeniz var ise yorum bölümünden yazabilirsiniz, güzel olmaz mı?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu